Вечір «Звучи мені сонатою» відбудеться 18 березня

Вечір «Звучи мені сонатою», що планувався на 26 лютого,

ПЕРЕНЕСЕНИЙ НА 18 БЕРЕЗНЯ.

18 березня о 18 годині в Київському  міському будинку вчителя відбудеться музично-поетичний вечір «Звучи мені сонатою».  

У виконанні заслуженої артистки України Світлани Мирводи прозвучать пісні та романси на слова української поетеси, заслуженого діяча мистецтв України Зої Кучерявої. 

Світлана Мирвода гармонійно поєднує в собі дві іпостасі – фольклорну і естрадну, а також є громадською діячкою, людиною з активною життєвою позицією, жінкою, серце якої переповнене любов’ю до Бога, родини, рідної країни.

Артистка проспіває в дуетах з Маркіяном Святом, Сергієм Новохацьким, Анатолієм Лаврінчуком.

Щире поетичне слово пролунає у авторському виконанні Зої Кучерявої.

Музику для пісень, які ввійшли в концертну програму, написали композитори Мар’ян Гаденко, Василь Волощук, Іван Пустовий, Анатолій Лаврінчук, Оксана Марчун.

У програмі звучатиме інструментальна музика: бандура – Максим Мельник, скрипка – Тимофій Мирвода, гітара – Дмитро Петренюк, сопілка, джоломига, окарина – Іван Пустовий, рояль – Сергій Новохацький.

Бальні танці: Катерина Пішеніна та Олексій Круглик.

Пісня, музика і слово – невід’ємні одне від одного. Вони лікують, надихають, звеличують, закликають, благословляють, підбадьорюють, підтримують. Особливо в такий нелегкий для нашого українського народу час. Це чудове дійство стане справжнім святом для всіх, у кого живе в серці Україна.

ВХІД ВІЛЬНИЙ! 
Адреса: Київ, вул. Володимирська, 57.

Подія у Facebook: https://www.facebook.com/events/838528212840300/