Круглі столи

Круглий стіл «Підтримка української музики: ефективні інструменти та популістські кроки», 17 лютого, 11:00

17 лютого у готелі «Київ» відбудеться круглий стіл на тему «Підтримка української музики: ефективні інструменти та популістські кроки». Організатори заходу – Національна рада з питань телебачення та радіомовлення, Незалежна асоціація телерадіомовників та Радіокомітет.

В рамках круглого столу відбудеться обговорення проекту Закону про внесення змін до Закону України «Про телебачення і радіомовлення» (щодо частки пісень державною мовою в музичних радіопрограмах і радіопередачах) № 3822 від 27.01.2016 року та оприлюднення спільної заяви українських артистів та радіомовників щодо ініціативи Міністра культури В. Кириленка.

Учасники круглого столу обговорюватимуть допустимі та неприйнятні механізми стимулювання розвитку культури, розглядатимуть європейські стандарти та практики квотування радіоефіру, аналізуватимуть регулювання мовних питань в умовах конфлікту.
 
Дата – 17 лютого 2016 року
Місце – готель «Київ» (Кришталева зала). Київ, вул. Грушевського, 26/1.
Час – 11.00 – 14.00 год
 
Контакт для акредитації ЗМІ:
Христина Дрогомирецька

Круглий стіл: Робота і нестабільна зайнятість в українській культурі: приклад перекладачів

Круглий стіл 01 грудня 2014 року, з 17.30 до 20.30 

  • Національний музей літератури України, вул. Богдана Хмельницького, 11, Київ
  • Українська мова
  • Вхід вільний, за реєстрацією
  • +380 44 496 12 80
  • Mariia.Shubchyk@Kiew.goethe.org

Від часу здобуття Україною незалежності робота у сфері культури стала справою жертовних ентузіастів: за гаслами порятунку мови, національної ідентичності, книжки і т.і. часто стояла вимога працювати безоплатно, «за поїздку закордон», «за ідею» тощо.

Об'єднати вміст