Тетяна Франченко

Тетяна Франченко — автобіографія

Народилась на Україні, в Черкаській області, в смт Маньківка. У 2002 році закінчила з відзнакою Київське Вище державне музичне училище ім. Р.М. Глієра (зараз Інститут музики) по класу фортепіано, одразу після училища вступила до Національної музичної академії України, де продовжила навчання  грі на фортепіано та педагогіці, а також працювала артисткою хору в оперній студії музичної академії, оскільки люблю спів і співаю з дитинства.

Тетяна Франченко: Зусилля кожного українця – наш шлях

Що значить Україна для мене – це земля, де я народилась, моя Батьківщина, яка дала мені прекрасних рідних і друзів, чудових педагогів, дала всю свою красу. Та, на жаль,  на цій землі розквіт був лише за часів Київської Русі. Сподіваючись на  мудрість, розум, доброту і любов, тобто насамперед  духовність українців, вірю, що врешті-решт український народ зможе подолати усі негаразди, які так давно панують у нашій державі, також сподіваюсь на власний вклад кожного громадянина України, зусилля кожного українця – наш шлях. 

Співає Тетяна Франченко (відео)

Україна-серце. Автори пісні: Тетяна Франченко (слова, музика, спів, гра, монтаж), Андрій Томашенко (аранжування, гітара, клавішні), Ніна Козачок (спів), Сергій Охримчук (скрипка), Завальний Володимир (ударні), Владимиров Єгор (зйомки), Володимир Демчук (монтаж), Микола Мряка (монтаж), Анастасія Яковенко (костюми), Роман Муха,Тимурчик та Маруся Бут (актори).

Об'єднати вміст