Цой Тетяна

Перша презентація повісті Тетяни Цой

11 січня 2020 року відбулася перша публічна презентація повісті Тетяни Цой «Мені байдуже, що люди скажуть», випущена в друк видавництвом «Білка» (Київ) за підтримки Групи компаній «ФОКСТРОТ» та Геннадія Виходцева. 

Книга побачила світ у грудні 2019 року, а вже на початку 2020 року у центральному офісі ГКФ Тетяна Цой презентувала повість у колективі своїх колег. Саме співробітники ГКФ стали першими читачами початкових глав повісті на шпальтах електронного корпоративного видання Управляючої компанії ГКФ.

Книга Тетяни Цой – кращий подарунок під ялинку

Наприкінці 2019 року, у передсвяткові грудневі дні побачила світ повість Тетяни Цой «Мені байдуже, що люди скажуть», видана за сприяння Групи компаній «Фокстрот» та Геннадія Виходцева у видавництві «Білка» (Київ).  

Повість розповідає історію життя та кохання жінок трьох поколінь ХХ століття. Зворушлива історія увібрала в себе усі переживання українок під час декількох революцій, війн, болючих етапів розкуркулювання та совєтизації України. Авторка просто та щиро відповідає цією книгою на питання «Як лишитися собою у часи зламу цілих історичних епох?»: любити й бути вірним сімейним цінностям.
 

Об'єднати вміст