Творчі колективи

Дует «А ми удвох»

Брати-близнюки Томіленко  Андрій  Григорович і Томіленко Василь Григорович (народилися 13 грудня 1946 року в селі Сухини Корсунь-Шевченківського району Черкаської області) — співаки, учасники дуету «А ми удвох», Заслужені артисти України (з 2016).

Театр пісні «Для тебе»

ttwr1llmehkНародний художній театр пісні «Для тебе» створений у 2007 при Тернопільському національному економічному університеті.

Художній керівник колективу – Алла Іванівна Бінцаровська.

У складі театру пісні – молодіжні гурти «Струни серця», «Горизонт», «Елегія», дитячі гурти «Кралечки» і «Краплинки». Серед кращих солістів — Тетяна Шарган, Ірина Новомлинська, Тетяна Гриник, Наталія Цар, Павло Тютюнник, Владислав Вальків, Надія Чернецька. 

Мальви

DSC_0083«Мальви» — фольклорний колектив із села Макіївка Носівського району Чернігівської області.

Українці мають багату пісенну спадщину. Співають українські народні пісні і у великих містах, і в маленьких селах. Аматори сцени завжди із великим задоволенням виступають перед глядачами. Мабуть, не знайти в Україні села, де б не було художньої самодіяльності. І це незважаючи на те, що сільські будинки культури взимку у більшості своїй не опалюються, відсутні музичні інструменти або ж немає відповідних спеціалістів. Та ті, хто не уявляє свого життя без неповторних народних українських пісень, попри всі проблеми і перешкоди, знаходять можливості співати, виступати, брати участь у фестивалях.

Піккардійська терція

Терц_я_2«Піккардійська Терція» — унікальний колектив для української музичної культури. За майже 23 роки стрімкої пісенної кар’єри цей чоловічий гурт по праву завоював звання «музичної легенди України», а його учасники стали визнаними «метрами акапельного співу». Від 1992-го, року свого заснування, «Терція» випустила чотирнадцять різножанрових альбомів та збірок. А цими днями «піккардійці» (Володимир Якимець, Ярослав Нудик, Богдан Богач, Андрій Капраль, Андрій Шавала та Роман Турянин) працюють над новим, п’ятнадцятим за ліком, студійним альбомом.

Мистецька подільська сотня

«Мистецька подільська сотня» – творче об'єднання співаків, музикантів, літераторів, художників, танцівників, журналістів – усіх творчих і небайдужих людей, що утворилося на волонтерських засадах у квітні 2014 року в Хмельницькій області. Мета діяльності – благодійні концерти та акції з метою фінансової і моральної підтримки українських військових на всій території України.

«Вербиченька» — фольклорний колектив із села Рудьківка

GEDSC DIGITAL CAMERAФольклорний колектив «Вербиченька» із села Рудьківка відомий не лише в Бобровицькому районі (Чернігівська область), а і за його межами. В 2011 році йому присвоєно звання народного.

До такого високого визнання своїх творчих успіхів учасники «Вербиченьки» йшли багато років. Колектив створений 33 роки тому за ініціативи сільського голови Павла Ковтяги. Перший виступ відбувся 8 березня 1981 року під час урочистого відкриття нового сільського будинку культури. До складу колективу художньої самодіяльності входили 42 аматори сцени. Серед них – представники різних професій, багато чоловіків. І, навіть, голова сільської ради Павло Ковтяга. Гарний приклад для односельців.

Авторський ляльковий театр притч «Mammals»

У Києві є театр, в якому грають притчі. Це Авторський ляльковий театр притч «Mammals», який було створено у 2011 році. Цей молодий театр дивує незвичайністю своїх ляльок у зріст людини і з рухливими очима, складними конструкціями костюму,  які втілюють на сцені філософські притчі про близькі кожному переживання і цінності.

Оживлюють ляльок актори. Як не дивно, акторами цього театру є жінки. Але це зовсім не політика театру, просто так сталося. Дві сестри, Ольга і Юлія Зозулі та Христина Долинська (актриса і помічник режисера).

Вокальний ансамбль Союзу українок «Берегиня»

Вокальний ансамбль Союзу українок «Берегиня» створений в 1995 році при Сокальському осередку Союзу  українок. Його першим керівником була Марія Петрощук-Кушпета, політв'язень, учасник Кінгірського повстання, членкиня Союзу українок.

З  грудня 2011 року ансамбль очолює Марія Краковецька.

Гурт «Руснаки»

01Фольклорний народний ансамбль «Руснаки» Мукачівського міського будинку культури веде свій початок з 1988 року. В репертуарі календарні, родинно-побутові, ліричні, обрядові твори. Крім основного фольклорного напрямку, гурт виконує також й хіти української естради, світові хіти.

Артисти ансамблю:

Вертеп (гурт мандрівних дяків)

Гуррт мандрівних дяків «Вертеп» заснований у 2001 році у місті Дніпропертровськ. З сольними та фестивальними виступами гурт проїхав більшість концертних та фестивальних майданчиків України, гастролював у Польші. Дискографія гурту налічує 5 офіційних альбомів, окремі композиції можна почути на музичних збірках. З 2007 року гурт грає в стилі етно-ф’южн, додаючи елелементи джазу, арт-року та багатьох інших музичних стилів що цілісно можна окреслити як world-music.

Народний хоровий колектив «Відгомін»

Народний хоровий колектив «Відгомін» був створений у 2008 році на базі місцевих осередків двох спільнот: товариства «Просвіта» та ГО «Союз українок».

Керівник і диригент хору – викладач музики в Мукачівському державному університеті Наталія Добра. 

Національний камерний ансамбль "Київські Солісти"

100_3Творчий склад НКА «Київські Солісти»:

художній керівник-директор  народний артист України – Олесь Ясько

головний диригент – Дмитро Яблонській (віолончель, США-Ізраїль)

І скрипки

Об'єднати вміст