Акції

У Києві сьогодні відбудеться мистецька акція на підтримку родин, які перебувають у зоні АТО

10 березня з 15:00 до 18:00 відбудеться культурно-мистецька акція «Весняні переспіви», присвячена Міжнародному дню боротьби за права жінок і міжнародний мир на підтримку тимчасово переміщених родин зі східних регіонів України та АР Крим, родин, рідні яких загинули або перебувають у зоні АТО. Захід відбудеться у конференц-залі Київського міського будинку вчителя, за адресою: вул. Володимирська, 57.

У рамках проведення акції передбачена концертна програма, вручення нагород та подарунків.

Акція з продажу книг за спеціально низькими цінами

Шановні пані та панове, друзі!
Журнал та видавництво „Склянка Часу*Zeitglas“ до літніх відпусток
пропонує акцію з продажу книг за спеціально низькими цінами.

Україна пише поему!

Шановні друзі та шанувальники порталу! Віднедавна «Жінка-УКРАЇНКА» приєдналася в якості інформаційного патрнера до творчої акції приуроченої 200-річчю з Дня народження Тараса Григоровича Шевченка. 

Мета акції - бути майданчиком для творчого вираження, єднання небайдужих до поетичного слова, до культури, традицій, до рідної землі людей, що проживають в різних куточках України і світу, а також – написання самобутньої Всеукраїнської народної поеми «ПРИГОРНУВШИСЬ ДУШЕЮ ДО РІДНОГО СЛОВА», де кожен автор є «частинкою» і водночас «цілим» українського культурного простору.

Вшановуємо Кобзаря

Розпочато літературно-мистецький тижневий марафон з нагоди 200-річчя від дня народження Великого Кобзаря

Портал «Жінка–УКРАЇНКА» запрошує всіх бажаючих взяти участь в літературно-мистецькому тижневому марафоні з нагоди 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка.

Надсилайте нам свої поетичні, прозові, публіцистичні твори, присвячені життю та творчості Кобзаря на адресу zhinka.ukrainkagmail.com.

Також просимо надсилати фото мистецьких робіт – живопис, вишивка, ткацтво, скульптура, вироби з дерева тощо.

Ми розмістимо радо інформацію та світлини з виставок, творчих зустрічей на дану тематику, відео (пісні, декламація творів Шевченка) з посиланням в Youtube.

Авторів робіт, найцікавіших на думку засновників порталу, буде відзначено пам’ятними подарунками.

«Розлучена та… не засмучена!» — марафон цікавих історій

Дорогі шанувальниці порталу!

З метою сказати тому, хто цього потребує, своє слово підтримки, портал «Жінка-УКРАЇНКА» розпочинає марафон історій на тему «Розлучена та… не засмучена!» в рамках акції «Лікуємося словом».

Дякуємо від себе і дітей

Дирекція та учні Старобасанської школи-інтернату щиро дякують порталу „ Жінка-УКРАЇНКА” за проведення благодійного місячника „Книга з поштової скриньки”, а також усім добрим людям, які взяли у ній участь.

На адресу нашого освітнього закладу приходили книжечки, канцелярське приладдя з різних міст і сіл України, що стало суттєвою допомогою у наповненні шкільної бібліотеки новими цікавинками.

Ми й надалі радо готові брати участь в подібних заходах. Адже будь-яка допомога нашій школі буде тільки на користь. Добра вам усім, благополуччя і натхнення на добрі справи.

Книжечки знайшли друзів

Учні Сокальської санаторної школи-інтернату ім. Т.Г.Шевченка висловлюють щиру вдячність організаторам акції «Книга з поштової скриньки». Ми отримали книги, розмальовки, канцтовари надіслані від мешканців Моршина, Києва, Чернігова, Хуста, Дніпропетровська та інших міст України.

На сьогоднішній день у шкільній бібліотеці  вкрай не вистачає художньої літератури, казок й книжечок для дітей молодшого шкільного віку. Тому діти з цікавістю оглядали нові надходження літератури та журналів, із захопленням перечитували їх.

Сподіваємось, що організатори акції  й надалі проводитимуть такі заходи, а щирі,  добрі меценати даруватимуть дітям радість, сприятимуть здійсненню дитячих мрій. Адже книга будить розум до читання і творчості.

Оксана Антонюк, бібліотекар

Благодійний місячник «Книга з поштової скриньки»

Благодійний місячник «Книга з поштової скриньки» завершився.

Сподіваємося, що цього тижня до малюків ще будуть надходити посилки з книжками.

В понеділок, 2 грудня, ми плануємо зв'язатися з керівниками Сокальського та Старобасанського інтернатів, дізнатися про результати місячника та опублікувати їх на цій сторінці. Заходьте.

Оголошення про місячник

З 28 жовтня по 27 листопада 2013 триває благодійний місячник «Книга з поштової скриньки», оголошений веб-порталом «Жінка– УКРАЇНКА». Адже хто, як не жінка-мати першою дарує своїм діткам знайомство з прекрасним світом книжок, читаючи казки, вивчаючи разом віршики…

На жаль, у нашій країні є ще багато дітей, яких не мами з татами знайомлять з першою книжкою, а вчитель, вихователь, бібліотекар. Навчаються вони та мешкають у школах-інтернатах. Наповнення  ж шкільних бібліотек цих закладів літературою залишає бажати кращого. Отож саме тут і потрібна наша допомога.

Об'єднати вміст