Анна Сенік (Ładna Kobieta)

Анна Сенік (Ładna Kobieta) — біографія

Анна Сенік (Ładna Kobieta) – фотограф. Намагається формувати напрям українського автентичного фото. Співпрацює з різними майстрами, колекціонерами старовинного одягу й усіма тими, хто зберігає автентичні, старовинні речі. Саме у зберігачів цієї самобутньої культури, а також у знайомих Анна Сенік бере одяг та інші аксесуари для своїх етнічних фотосесій.

Анна Сенік (Ładna Kobieta): Чого потребує Україна?

Безумовно, національне - це те, що завжди було, є і буде, проте це те, що творить націю і тримає її дух. Питання в тому як часто кожному з нас хочеться звертатись до цієї теми? В сучасному світі перевантаження зайвою інформацією, мультикультурності, агресії й чужинної культурної експансії все відчутнішою стає потреба повсякчасного навернення до рідного. Музика, одяг, література, традиції й обряди – все це дає духовне здоров’я, почуття безпеки і гідності, наявності «свого» і життя серед «своїх», а як наслідок мотивує до позитивнішого сприйняття свого народу і активної участі в його житті. І це саме те чого потребує Україна сьогодні: нашої любові і праці на її благо.

Анна Сенік: Щоб робити чуттєві фото про кохання, не обов'язково в цей момент самій бути закоханою

Анна Сенік (або Ladna Kobieta, як її можуть ще знати "жителі" інтернету) – надзвичайно талановитий київський фотограф. Її світлини в "етнічному українському стилі" зачаровують навіть тих, хто раніше ніколи не був фаном української культури. Є у фотографіях Анни щось рідне, щось таке незвичне і знайоме водночас. 

І от, Анна погодилась розповісти UA Modna про те, як їй вдається створювати настільки красномовні та самобутні образи.

Чому саме Ladna Kobieta? 

Об'єднати вміст