МАЛіЖ

Віталій Білоножко - молодший лауреат премії «Місія Миру»

Премія заснована Міжнародним центром впровадження програм ЮНЕСКО вшанування пам'яті про засновника і голови Правління Валерія Борисовича Попова. Цього року її отримав Віталій Білоножко (молодший) за пісню "Я ненавиджу війну".

На спільному засіданні Правлінь Міжнародного Центру впровадження програм ЮНЕСКО «Місія Миру« і Міжнародної академії літератури і журналістики розглянуто багато пісень про мир у виконанні дітей.

Цьогорічному фестивалю МАЛіЖ-2020 бути!

Якщо завадить анитикороновірусний карантин ХVII Міжнародний фестиваль юних талантів «Рекітське сузіря-2020» відбудеться в онлайн.

Про це йдеться у Постанові №7 від 16 квітня ректора МАЛіЖ Василя Тарчинця, яка опублікована в офісі МАЛіЖ на сторінці накази, постанови розпорядження.

У офіційному документі наголошується, що відповідно до Статуту МАЛіЖ, Положенню про Міжнародний фестиваль юних талантів «Рекітське сузір'я – 2020» змінено закличне тематичне гасло цьогорічного фестивалю: «Почуйте нас! Діти світу за мир!». За умов скасування карантину на території України, фестиваль відбуватиметься 1-6 липня у смт. Міжгір'я.

Ректор МАЛіЖ звертаючись у письмовій формі до керівників відділень-філій і осередків МАЛіЖ просить забезпечити участь у фестивалі дітей із числа маліжан.

Україна у нас – єдина, свята, соборна, неділима

Протягом чотирьох липневих днів ці слова не сходили з вуст 383 маліжан – учасників XII Міжнародного фестивалю юних талантів України «Рекітське сузірє’я -2015», який тут проходив урочисто, піднесено, у патріотичному дусі.

Знову зарясніло вишиванками Міжгір’я.

Черговий раз гірське містечко радо приймало жаданих гостей – обдарованих українських юнаків та дівчат.  Цьогорічний  XII–ий фестиваль–конкурс проходив під гаслом «Боже великий, святий і єдиний, нам Україну  і мир збережи!» Молодь прийняла другу естафету Миру  соціального проекту  «Мій тато захищає Україну!»

Мала Академія літератури і журналістики в Карпатах

alt

Я нікому не віддам твою весну,
Край зелений і незайману красу,
Дикий ліс, квітучий яблуневий сад,
Тиху велич переплетених Карпат!
Україна - моя радість і журба,
Моя тиха, віком стомлена сльоза.
Ми разом з тобою будемо завжди,
Моя пісне, білим голубом лети.

(слова з пісні, яка стала відголосом серця кожного українця, як на щирій сповіді перед Всевишнім)

Ой на Івана, на Купала...

Об'єднати вміст