Допомогти хмельницьким бійцям, які зараз на сході країни, може кожен!

Хмельницькі артисти 1 липня організовують благодійний концерт.

Вхід – безкоштовний, а всі пожертви – бійцям Нацгвардії та спецпризначенцям.

Від самого початку антитерористичної операції на сході країни хмельницькі спецпризначенці та бійці Національної Гвардії беруть активну участь у боротьбі з сепаратистами. 

«Від Хмельницького до сучасної „гарячої точки” України близько тисячі кілометрів. Але наші думки і серця – поруч із нашими вояками: рідними, близькими чи зовсім незнайомими, проте своїми, хмельницькими! Вони ризикують там здоров’ям і життям, аби ми тут не довідалися, що таке війна. Та ні для кого не секрет, що їм потрібна наша допомога: молитвами, грішми, продуктами, речами, засобами захисту… Саме для того ми організували благодійний концерт», — каже організатор Оксана Радушинська

Для доброї справи об’єдналися відомі хмельницькі артисти спільно з управлінням МВС області та філармонією. Кошти збиратимуть не абстрактно «для армії», а саме для хмельницьких бійців. Свої пожертви кожен охочий допомогти зможе залишити у спеціальній скриньці, яку встановлять у фойє філармонії. Вхід на концерт —безоплатний. 

Концерт відбудеться за участі: Фатіми Чергіндзії - заслуженої артистки України, солістки філармонії, Віктора Шайди -  лауреата міжнародного фестивалю «Слов’янський базар», соліста філармонії та УМВС України в області, Бориса Лободюка - заслуженого працівника культури України, Івана Пустового - заслуженого діяча естрадного мистецтва України, Богдани Ясінської - лауреатки всеукраїнських і міжнародних співочих конкурсів, Віталія Коваля (дудук), Павла Михальчишина (гітара), Дарії Коневеги - володарки гран-прі фестивалю «Червона Рута» та зразкового аматорського колективу «Спалах», Павла та Олександра Дасюків - лауреатів співочих конкурсів, Марини Українець - солістки  Хмельницького муніципального естрадно-духового оркестру, Наталі Кирилішиної (співачка), Олега Круторогого - члена Всеукраїнської музичної спілки, Артема Ромасюкова - соліста муніципального естрадно-духового оркестру, Антона Вараниці (скрипка), вокально-інструментального ансамблю «Товтри»

Долучитися до благородної справи може кожен! Нехай мистецтво, добро і щедрість об’єднаються «З любов’ю – заради миру».

Концерт «З любов’ю – заради миру» відбудеться 1 липня о 18:30 в Хмельницькій обласній філармонії.