Цікаві авторки, чудова презентація

Сьогодні, 28 вересня, у кафе «Piano», на Подолі, відбулося літературне знайомство з книжкою «Балачки про все на світі», яка нещодавно побачила світ у видавництві «Дискурсус».

Організували його автори історій про все на світі, які ввійшли до збірки, -  Віоліна Ситнік, Слава Світова, Оленка Некрасова, Марина Братко і Мирослава Кошка.

- Після того, як ми презентували свою книжку на Львівському Форумі, нам захотілося ще! Ще більше спілкування, ще більше нових знайомств та ще більше позитиву! Отож, ми вирішили презентувати її і  в Києві, - говорять дівчата.

Презентація вийшла ж такою позитивною, як і саме видання, та ті, хто його створив.

Було неймовірно цікаво чути як читали авторки свої оповідки. Окрім цього, в ході презентації на учасників чекало багато несподіванок (дуже-дуже приємних!) у вигляді безпрограшної лотереї з гарненькими призами (листівки від Тані Данько, Олени Гаврищук, оригінальні прикраси ручної роботи «Жменька щастя» зі Львова, брошечки з кераміки та мило ручної роботи від інтернет-магазину «Країна Сонця», сертифікат від візажиста Вікторії Мовчан, подаруночки від книжкового магазину "Читайка", що на Петрівці, сережки від майстрині Тамари Бернацької тощо), смачнючий торт від Natali Koveda, та виступи оригінальних, цікавих молодих виконавців - Олександри Стволинської, Міхи Невідомського зі своїм гуртом "АПОКРИФ", фольклорного гурту "Королівна", Юлії Шутенко.

Було багато гучних оплесків, щирих посмішок і нових знайомств. А ще організатори заходу зізналися, що незабаром на їх друзів і шанувальників чекатиме новий сюрприз із «зеленого кольору обкладинкою». Дівчатка, хай щастить. Ви і справді - неперевершені, як і все те, в що вкладаєте свій ентузіазм, працю і бажання. 

Фотозвіт дивіться за посиланням: https://www.facebook.com

Тетяна і Юрій Пероганичі