Запрошення на презентацію ювілейного випуску журналу «Оксамит», присвяченого воїнам АТО

Журнал «Оксамит» та Центр Української Культури та Мистецтва запрошують на презентацію ювілейного випуску Всеукраїнського суспільно-політичного журналу «Оксамит», присвяченого воїнам АТО, яка відбудеться 13 жовтня 2014 року у Центрі Української Культури та Мистецтва (м. Київ, вул. Хорива, 19 В). Початок заходу: 17.30.

Журнал «Оксамит», якому виповнився рік, виходить у світ українською та англійською мовами, – чесно, шляхетно і неупереджено висвітлює події життя країни.

У журналі пишуть для тих і про тих, хто по-справжньому любить Україну і вважає себе європейцем.

Тож мета цього заходу – об'єднати зусилля громадських та культурних діячів, дипломатів, політиків, представників бізнесу й ЗМІ довкола надважливої справи сьогодення – допомоги воїнам АТО. Також – обговорити питання формування духовного потенціалу країни, у тому числі й через вітчизняні медіа, налагодити різносторонню співпрацю. 

У програмі заходу:

  • Презентація ювілейного номера журналу «Оксамит»;
  • Виставка робіт відомих митців України;
  • Показ колекції одягу українського дизайнера Тетяни Долубекової;
  • Концертна програма.

Присутні на святі матимуть нагоду поспілкуватися з послами, політиками, метрами-літераторами, художниками, майстрами ювелірного та прикладного мистецтва й тими, хто неодноразово бував у зоні АТО. А також взяти участь у благодійному аукціоні.

Всі кошти, виручені на аукціоні, будуть спрямовані на придбання необхідних медпрепаратів для воїнів добровольчого батальйону «Свята Марія».

Акредитація ЗМІ до 13 жовтня 11.00. E-mail: oksamyt_kievcom.ua

Детальна інформація: Тел.: (044) 227 7183, (067) 379 3105, (099) 729 7652

http://www.oksamyt.org

Тамара Маркелова, шеф-редактор, 
Жанна Куява, головний редактор 
суспільно-політичного журналу «Оксамит»