Обираємо думаючи

Стоять бигборди, а на них бигморди. Один бигборд 500 доларів. А скільки їх всього по Україні? Буде пару тисяч. А телевізійна політична реклама - одна секунда - приблизно 15 тисяч гривень. Поклали гроші бідним власникам телеканалів у кишені.

А не могли наші так звані демократичні сили домовитись між собою, що не будуть піаритись таким дорогим коштом, а якось по-скромніше? Є положені безкоштовні радіо і теле ефіри, дебати, зустрічі з виборцями. А гроші, мільйони доларів, які потрачені на рекламу, могли вкласти в нашу армію.

Якби вони навіть пропіарили це, то був би достойний піар. Якщо б вони сказали, всі ці демократичні блоки і партії: «Люди, на бигбордах висять тільки вороги України, ті, за кого голосувати не можна. А ми не можемо собі дозволити в такий тяжкий для України час, коли наші солдати, юні хлопці, мерзнуть в окопах, лежать без кінцівок у госпіталях і гинуть, захищаючи нас, дивитися на вас із рекламних щитів і казати - вибирайте нас - життя буде прекрасним, ми не можемо в це вкладати мільйони. Ми віддаємо ці гроші на потребу військовим». Це би і відрізняло їх від регіонало-комуністичної сволоти. Але вони це не зробили...

А навіщо? У нас же є волонтери, пенсіонери, які віддають останнє, діти, які дають благодійні концерти і на зароблені гроші купляють спальні мішки і термобілизну для солдат. У нас, простих людей, є тільки ми, наші проблеми і їх вирішення . А у них, політиків і псевдополітиків, - дістатись до корита будь-якою ціною.

Голосувати все-одно треба. За кого? У мене така формула: викидаю всі опозиційні блоки, відкидаю Ляшка, бо це проект Льовочкіна. Проаналізувавши список партії Порошенка, де повно колишніх регіоналів, навіть тих, які голосували за закони 16 січня, відкидаю блок Порошенка. Потім вибираю найменше зло. Дивлюсь, де найбільше нових людей, молодих, розумних, дієвих, і патріотичних...

Хлопці з добровольчих батальйонів мають свою думку з приводу Українського парламенту. Першу Верховну Раду - розстріляти всіх, другу - також всіх, третю - через одного. От така люстрація. Після неї вже ніхто не полізе у парламент красти, а тільки працювати. Тому і бояться «деякі» давати зброю нашим військовим, бо знають про їх наміри і часом дають навіть ржаві патрони. Тому і зацікавлені «деякі» в тому, щоб якомога більше активних наших бійців загинуло і стало каліками.

Леся Горова