15 лютого 14:00 - Перша збірка поезій про Майдан: п'ять років по тому
Організатори: УНІА «Укрінформ»; Громадська організація «Творча еліта України».
Учасники: Юрій Пероганич - ініціатор створення збірки; Тетяна Череп-Пероганич - ініціатор створення збірки; Сергій Сай-Боднар – керівник прес-служби Укрінформу; Віктор Генералюк – начальник відділу мовної політики управління з питань мовної політики та літератури Міністерства культури України; Лариса Ніцой - дитяча письменниця, педагог, громадська діячка; Леся Горова - народна артистка України, співавтор збірки; Наталія Богданець-Білоскаленко - головний науковий співробітник Інституту педагогіки АПН України, доктор педагогічних наук; Ніна Головченко - літературний критик.
20 травня, 17:00 • Національний музей Тараса Шевченка • Київ, бульвар Шевченка, 12
Запрошуємо на творчий вечір Народної артистки України Лесі Горової.
У вечорі візбмуть участь вокальні ансамблі «Віночок» та «Подоляночка» ДМШ № 35 міста Києва, дует Адріани та Мідеї наруцьких, співачка з Німеччини LinANinA.
Почесне звання «Народний артист України» присвоєно співачці, композитору, викладачу вищого мистецького коледжу Київської дитячої Академії мистецтв Лесі Горовій.
Глава держави нагородив орденом «За заслуги» композитора, професора кафедри Національної музичної академії України імені Чайковського Лесю Дичко. «Ми воюємо разом з вами своєю музикою», — зазначила відомий музикант та подякувала Петру Порошенку за відзнаку.
Леся Горова: "Бажаю всім гарного передРіздвяного і Різдвяного настрою. Дарую вам свою колядку. Дякую за допомогу Ігор Добрянський, Sergey Sukhorukov, студії Frontpage, Львівському будинку вчених, Roman Shalapsky, моїм друзям Liliia Kalash та Ihor Kalash, моєму чоловіку Сергій Опанасенко і, звичайно, своїм дорогеньким донечкам Лідусі і Зорясі. Окрема подяка за чудове вбрання Вікторія Галамага"
Пісня, присвячена героям небесної сотні. Слова, музика та виконання - Леся Горова.
Пісню, яка звучить у цьому кліпі, Леся Горова співала на Майдані 30 березня 2014 року під час концерту-реквієму, присвяченому 40 дням з дня загибелі «Небесної сотні».
Запрошуємо 4 грудня о 18:00 на аукціон «МИСТЕЦТВО ЗАРАДИ ЖИТТЯ»
4 грудня 2015 року о 18 годині в Національному центрі народної культури «Музей Івана Гончара» (м. Київ, вул. Лаврська, 19) відбудеться благодійний аукціон картин – написаних бійцями у військових госпіталях – “Мистецтво заради життя”.
Напередодні Дня збройних сил України, відбудеться благодійний проект «Мистецтво заради життя», започаткований некомерційними організаціями, які створені учасниками бойових дій, та опікуються долями військовослужбовців України після повернення у мирне життя.
22 листопада у Київському будинку офіцерів відбувся концерт української дитячої пісні в оркестровому звучанні.
Учасниця концерту, заслужена артистка України Леся Горова, ділиться враженнями про це дійство та світлинами на своїй сторінці у фейсбуці:
«Нема нічого світлішого і вдячнішого на світі, як писати для дітей, співати для дітей, а ще краще, - співати разом з ними.
У концерті виступав чудовий дитячий колектив «Зернятко», яким керує Раїса Заклецька, гурт «Фрайда», струнний квартет «Креденс», піаніст-віртуоз Микола Чикаренко і я зі своїми донечками Лідою і Зоряною.
Дні української культури відбулися минулого тижня (18–22 серпня) у Словенії за сприяння товариства українців у Словенії «Берегиня».
Україну на ІІІ міжнародному фестивалі української культури представили: заслужена артистка України Леся Горова, громадський діяч у сфері ІТ, освіти та культури, засновник ГО «Вікімедіа Україна» Юрій Пероганич, танцівниця і викладач танцю фламенко Неллі Сюпюр (Київ), заслужені артисти України Оксана Савчук та Іван Кавацюк – дует «Писанка» (Чернівці), вокальний ансамбль «БРЕВІС», керівник – Ярослав Біличко (місто Мукачево), народний хор «Калиновий цвіт» із села Гореничі Києво-Святошинського району (керівник – заслужений працівник культури України Наталія Мороз), лауреат всеукраїнських та міжнародних фестивалів та конкурсів, співачка Ярослава Декалюк (Тернопіль), інструментальний гурт «Закарпатські русини» (село Дубове Тячівського району Закарпатської області), молода скрипалька Лілія Кушнір (Тернопіль), вишивальник бісером Роман Маговський зі Львівщини, поет-гуморист Орест Чоловічок, поети Іван Кушнір, Олександра Кара, Марія Гуменюк, Патара Бачія, Ярослава Підлужна з Тернопільщини та інші.
8 лютого у навчальному центрі «Десна», що на Чернігівщині, відбулось два концерти для військових.
Ці заходи - як відгомін нарад та дискусій Координаційної ради арт-волонтерських заходів для учасників АТО, яка створена при Міністерстві Культури.
Представники ради - заслужений діяч мистецтв України, режисер-ініціатор Сергій Архипчук та громадський діяч, депутат Лесь Доній привітали вояків, а своє мистецтво дарували: гурти «Горлиця - арт» та «Рожаниця», поетеса Тетяна Шептицька, публіцист Дмитро Тузов, філософ Сергій Дацюк, співачка і телеведуча Тіана Роз, заслужені артисти України Світлана Мирвода, Леся Горова, Тарас Жирко, Володимир Гонський.
Леся Горова - Треба зимувати.
Слова та музика Лесі Горової (2012р.), виконує Леся Горова.
Відео - телеканал Малятко-ТВ (2013р.).
Стоять бигборди, а на них бигморди. Один бигборд 500 доларів. А скільки їх всього по Україні? Буде пару тисяч. А телевізійна політична реклама - одна секунда - приблизно 15 тисяч гривень. Поклали гроші бідним власникам телеканалів у кишені.
А не могли наші так звані демократичні сили домовитись між собою, що не будуть піаритись таким дорогим коштом, а якось по-скромніше? Є положені безкоштовні радіо і теле ефіри, дебати, зустрічі з виборцями. А гроші, мільйони доларів, які потрачені на рекламу, могли вкласти в нашу армію.
28 вересня в концертній залі Українського дому відбулася зустріч-єднання родин «Небесної сотні», активних учасників Революції гідності, поранених, родин загиблих в боях на Сході.
Це було неймовірне зібрання тих, кого об’єднали і біль, і сльози, і любов, хто знає, що таке втрачати рідних, близьких людей, і робить все для того, аби таких втрат на нашій землі було якомога менше. Адже ріки крові українських патріотів, які взяли початок від Майдану проливаються на Сході країни і дотепер. Не втихають вдовині, материнські сльози. А в залі під час виступів очевидців подій плакали всі: і жінки, і чоловіки.
Звучала молитва за убієнними, гімн України, підхоплені залом.