Цікава зустріч із маленькими школярами

Сьогодні молодші школярі київського освітнього закладу №140 зустрілися з письменницею Тетяною Череп-Пероганич та художницею Оксаною Грек.

Ох, ці милі і допитливі хлопчики і дівчатка! Як же з ними завжди добре і цікаво!!!

Спочатку учням було презентовано поетичну книжечку «Теплі мамині казки», віршики з якої вони щиро супроводжували посмішками і оплесками. Книга побачила світ минулої зими у канівському видавництві «Склянка часу». 

Автор цих поезій Тетяна Череп-Пероганич познайомила школярів і з іншими своїми творами, написаними для діточок. А далі ілюстратор «Теплих маминих казок», талановита художниця Оксана Грек запросила діток до малювання котів - головних героїв книжечки, та провела чудовий майстер-клас.

Усі маленькі учасники зустрічі мали можливість разом з художницею створити справжнє полотно із великим котиком на ньому. Малювали також справжнісінькими олійними фарбами! Цей шедевр став подарунком школі. Відтепер кіт-муркіт щодня в одному з коридорів зустрічатиме метушливу дітвору своєю хитренькою посмішкою, даруватиме радість, позитив, надихатиме на успішне навчання.

- Я вперше почала малювати, коли була такою, як зараз ви, - звернулася Оксана Грек до малих слухачів. - А серйозно почала писати картини два роки тому. Тепер ця справа займає дуже велике місце у моєму житті. Тобто, ніколи не відмовляйтеся від своїх мрій і впевнено крокуйте до поставленої мети.

Малюнки, які діти творили власноруч, найближчим часом будуть відправлені українським захисникам на війну. Воїнів неодмінно потішать великі і маленькі кошенята, які вкотре нагадають їм про домівки, власних діточок, племінників, хрещеників, потішать, підбадьорять, зігріють. Бо хлопчики й дівчатка влали у них стільки своєї непідробної любові!

Відбулася ця приємна зустріч завдяки чудовому педагогічному колективу школи та  бібліотекарю І категорії дитячої бліотеки ім. Дубова Оксани Салманової.

Більше фото: https://www.facebook.com