Такий народ ніхто не переможе!

15 квітня в Українському Домі відбувся великий благодійний концерт на підтримку Українського Війська. Талановиті, харизматичні Дмитро Хоркін і Тетяна Літвінова розпочали його під гучні оплески глядацької зали. Люди аплодували митцям-патріотам, які так багато роблять для того, аби підтримати бійців на сході, аби не плакало небо нашого буття гіркими сльозами втрат, аби закінчилася війна і знову мальвами різнобарвними квітла мирна українська земля. 

- Сьогодні незвичайний концерт, бо співати на цю сцену вийдуть не тільки улюблені всіма артисти, а й ті, заради кого ми всі зібралися тут - учасники АТО та волонтери, - зауважили ведучі. 

- Народ який співає такі щирі пісні, так твердо тримає в руках зброю, живе з вірою і надією - ніхто і ніколи не переможе, - додав директор Українського дому Юрій Стельмащук.

Своїми талантами щедро ділилися з глядачами Маркіян Свято, Юрій Васильківський, гурт «Козацькі забави», Надія Крутова-Шестак, Наталія Черновол, Анжела Ярмолюк, Фемій Мустафаєв, Анастасія Яблонська та багато інших.

Виступали, як зазначили в одній із своїх пісень учасники гурту «Козацькі забави», назло москалям, бо в кожному слові, кожній ноті – лунала любов до України і її непереможного народу. 

Це не перший і далеко не останній благодійний концерт, який проходить за підтримки Національної радіокомпанії України. Зібрані кошти під час заходів, організатори спрямовують на підтримку українських захисників. Зокрема, радіоведучі Дмитро Хоркін та Тетяна Літвінова дуже часто разом з мистецькими бригадами бувають безпосередньо в зоні АТО, куди везуть необхідну допомогу, а також тепло душі і силу слова.

Більше фото: https://www.facebook.com

Тетяна Череп-Пероганич