«Файні витребеньки» від «Каралєвни»!

Дівочий світ сповнений найрізноманітніших речей і, як відомо, для повного щастя завжди не вистачає маленької дрібнички, від якої хочеться дзвінко сміятися, стрибати, літати!

Для усміхнених і талановитих, файних і позитивних дівчат Перший українодівочий сайт гарного настрою «Каралєвна» підготував цілу скриньку базаринок і запрошує на презентацію скриньок дивовижних подарунків під назвою «Файні витребеньки»!

Ми запрошуємо усіх-усіх на музично-розважальний вогник! Запалювати будемо разом!

Ми давно не бачилися, не спілкувалися, не ділилися новинами, не фотографувалися у коронах, тож ми пропонуємо зібратися усім разом вже зовсім скоро, 14 червня о 17:00 у чудовому й улюбленому нашому ресторані Double Bass, що на вул. Костянтинівська, 34, на Подолі!

Ми презентуємо вам наш новий проект Файні витребеньки, розважимо конкурсами-забавами-призами!

Кавер-гурт Узвар / Uzvar повеселить неймовірно жартівливими, колоритними та драйвовими піснями!

А ресторан Double Bass пригостить смачним українським узваром!

Традиційно - для усіх гостей - відбудеться лотерея! Ми уже приготували цілі пакети подарунків!

Чекаємо! У вишиванці чи квітковому віночку, у коралях чи червоних чоботях! 

ПРИХОДЬТЕ! Буде позитивно та весело!

Вхід: 100 грн + усмішка!

Подарункові коробочки було презентовано світові ще якихось два місяці тому, а вони вже стрімко набувають популярності, долають регіональні та не тільки кордони України, завойовуючи прихильність дівчат

Основна інтелектуально-розважальна складова кожної коробочки – це книжка! Для настрою та відповідного антуражу до кожної книжки ми дбайливо підібрали для вас барвисті, корисні й просто таки необхідні для кожної дівчини та жінки речі: солодощі, браслети, записнички-ідейнички, листівки, мішечки-саше, корони, горнятка для чаю і ще багато усього цікавого!

Зараз у подарунковій лінійці представлено такі чудові коробочки – «Файні витребеньки» (з книжкою «Балачки про все на світі») , «Куку в руку» (з книжкою Дмитра Лазуткіна «Добрі пісні для хороших дівчат»), «7 пудів щастя» (з романтичною збіркою «Шоколдані вірші про кохання» Видавництва «Старого Лева») та «Люксусовий усміхайлик» (з теплою книжкою «Жменька слів для доброго настрою» Слави Світової). Кожна коробочка має свій унікальний декор ручної роботи (декоратор: Мастерская Души и Музы «Бирюза» Татьяны Данько), і відтепер – свою фірмову бірку ніжно-блакитного кольору. Кожна коробочка вартує всього лиш 299 грн. і подарувати одну із таких коробок можна чи на День народження, чи під час романтичного побачення, чи подружці для чудового настрою, чи просто так! Одне можемо сказати точно: дівчата стрибатимуть від щастя аж до неба!

Нагадаємо усім, що дизайн логотипу, всі красиві картинки, банери, макети малювала-творила для нас неймовірна Мія Кузнєцова!

Робила коробочки красивими, запаковувала, прикрашала, сортувала, чаклувала – Таня Данько та її чудова Майстерня Душі та Музи «Бирюза»

Приходьте на нашу радісно-стрибучу вечірку «Файні витребеньки» Porject: Стрибай від щастя аж до неба! 14 червня, о 17:00 в ресторані Double Bass! Будемо веселитися разом!

Більше фото: https://www.facebook.com