Оксана Максимів

Оксана Максимів — біографія

Оксана Богданівна Максимів народилася 7 лютого 1986 на Івано-Франківщині у селі Росільна Богородчанського району — красивій місцевості біля підніжжя Карпатських гір.

Навчалася у місцевій школі. З 2003 по 2008 р. — студентка художнього відділення Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, де здобувала фах дизайнера одягу і викладача художніх дисциплін.

Оксана Максимів: Україна – невичерпне джерело натхнення

Мабуть, не вистачить на світі слів, щоб висловити те, що для мене означає «Україна». Це, перш за все, це − рідна земля, − земля, де я народилася, де зростала, пізнаючи її красу, чарівність, неповторність, що воєдино сплетені з її випробуваннями, болями та стражданнями.

Завдяки моїм рідним, яким я щиро вдячна за своє виховання, у моєму серці ще з раннього дитинства почали проростати паростки любові та захоплення рідною країною, її прекрасною природою, її милозвучною мовою, краса якої виливається у поетичному слові та народній пісні, неперевершеним мистецтвом, що розквітає з давніх-давен у барвах вишиванок, рушників, килимів, у орнаментах писанок, у квітчастих візерунках збанків і тарелів…

Поезія Оксани Максимів

Біла голубка

Жила собі пташка - голубонька біла,
Що прагнула волі і сонця тепла.
Хотіла в польоті розправити крила,
Та чорна дозволить цього не могла.

Бездушна й жорстока, та чорная птиця
Пускать не хотіла у вільний політ,
Ловила голубку за білії крильця –
Неволить хотіла багато вже літ.

Та біла голубка весь час опиралась
І вільно хотіла в майбутнє летіть.
А чорна та птаха все не відступала,
Хотіла минуле з давен повернуть.

Декоративні ляльки Оксани Максимів

Лялька горянка

Лялька горянка

Горянка — ракурс зі спини

Горянка — ракурс зі спини

Лялька осінь вогняна

Лялька осінь вогняна

Лялька — ракурс зі спини

Лялька — ракурс зі спини

Оксана Максимів. Колекція шкіряних аксесуарів за мотивами косівської кераміки «Коломийка»

Комплект жбан вина

Комплект жбан вина

Комплект писаний свічник

Комплект писаний свічник

Комплект чарівний жбанок

Комплект чарівний жбанок

Комплект барвистий таріль

Комплект барвистий таріль

Комплект диво-куманець

Комплект диво-куманець

Оксана Максимів. Варіації на тему бандерівців

Одним із слів, які найчастіше можна почути у російських випусках новин та політичних ток-шоу є слово «бЕндеровцы» (хоча правильно буде «бАндеровцы»). Для тих росіян, та і навіть деяких українців, які свідомо чи несвідомо дозволили окупувати свою свідомість кисельовським псевдосенсаційним байкам, це слово стало синонімом терориста, екстреміста, фашиста, нациста, жорстокого, нещадного праворадикала… і навіть страшного бабайки, яким лякають неслухняних дітей.. Одним словом, бандерівець для них став втілення всього негативного, загрозливого та антилюдського, що лиш можна придумати.

Картопля «в мундирах», запечена з салом

Рецепт від Оксани Максимів

1, 5 кг картоплі, 500 г сала, 2-3 ст. ложки олії, 1 склянка майонезу, 5-6 зубців часнику, сіль, перець, зелень петрушки.

Картоплю не чистимо від лушпиння. Ретельно миємо та робимо декілька надрізів з однієї сторони картоплини, формуючи своєрідні щілини. Нарізаємо сало на невеликі шматочки, розкладаємо їх у надрізи кожної картоплини.

Викладаємо картоплю у металеву форму для випікання, попередньо политу олією, зверху трохи солимо. З майонезу і продавленого крізь часнокодавку часнику змішуємо соус, який до смаку солимо і перчимо. Цим соусом поливаємо викладену у форму картоплю і ставимо до нагрітої духової печі. Запікаємо на помірному вогні.

Об'єднати вміст