Кічура Леся

Зірки на долоньках

Уляна Княгинецька, Угорщина

З радістю повідомляємо, що вийшла друком перша збірка українських казок "Казковий дивосвіт" надруковану шрифтом Брайля. Інклюзивне видання стало справжньою історичною подією для українців, що живуть в Угорщині. Унікальна дитяча збірка «Казковий дивосвіт» шрифтом Брайля створено і видано в рамках серії Міжнародних проєктів «Дитяча українська казка ХХІ століття», засновниця Уляна Княгинецька та «Зірки на долонях», започаткований відомим письменником України Володимиром Вакуленко-К.

До нової книжки увійшли казкарі Еліна Заржицька, Ольга Репіна, Любов Швець, Дзвінка Дячок, Леся Кічура, Інна Калина та Сашко Дерманський. Висловлюємо всім учасникам щиру подяку за участь, за плідну творчу співпрацю і вагомий внесок у розвиток і збереження української мови й культури в світі.

Територія щастя - перша книжкова толока у Червонограді (фото, відео)

Про те, що «Червоноград читає», а саме таку назву мала перша книжкова толока у місті, тепер знають усі, хто мав можливість взяти участь у заході.

Організатори – ГО «Книжкова толока» (директор Любов Хомчак), Червоноградська міська централізована бібліотечна система (директор Надія Покотило). Співорганізатори -  Червоноградська міська рада і відділ культури за підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА.

Усіх присутніх на толоці привітала заступник міського голови – Наталія Турко.

Не обійшлося і без спонсорської допомоги людей, яким небайдужа українські культура та духовність.

Головні учасники – автори книжок, видавці і читачі. Їх того дня в парку культури та відпочинку було не мало.

«Це свято книги з легкої руки Люби Хомчак продовжує переможну ходу всією Україною! Активно долучилися й східні терени! А в Червонограді толока вдалася. А яка толока без "Українського пріоритету"?!», – говорить відомий український письменник, видавець Володимир Шовкошитний.

Лауреати міжнародної Літературно-мистецької премії імені Пантелеймона Куліша за 2016 рік

Цю почесну міжнародну відзнаку 1 березня 2011 року, за сприяння Національної спілки письменників України і міжнародних громадських організацій, заснували Клуб творчої інтелігенції «Оберіг-Чернігів» та Волинське товариство «Світязь», – для розвитку вітчизняного книговидання і підтримки українських письменників, митців, науковців, журналістів, працівників культури та освіти, громадських діячів і меценатів, які мешкають в Україні та за кордоном.

З 1 листопада 2014 р. засновником Літературно-мистецької премії імені Пантелеймона Куліша стала Міжнародна літературно-мистецька Академія України, котра об’єднує відомих письменників, перекладачів, науковців, журналістів та громадських діячів із сорока семи країн світу.

Об'єднати вміст