Дім освіти та культури «Майстер-клас»

THE MAUNT. Acoustic Stories

8 червня • 20:00 • Дім «Майстер Клас» • Київ, вул. Богдана Хмельницького, 57-б

Дім «Майстер Клас» (вул. Богдана Хмельницького, 57б) запрошує 8 червня на акустичний концерт київського рок-гурту THE MAUNT.  Цією подією ми закриваємо весняний сезон проекту Acoustic Stories.

Гурт THE MAUNT сформований у 2013-му році вокалістом Алексом Форстом, який до початку 2015-го року існував виключно як студійний проект.

Поєднуючи у своїй творчості впливи різних стилів, гурт створює сучасну еклектичну альтернативну музику із психоделічними й електронними мотивами та вкрапленнями інді.

26 березня нагородять лауреатів на фіналістів «Гранослова». Запрошення на церемонію нагородження

hranoslov-posterКабінет молодого автора Національної спілки письменників України, видавництво « Самміт-книга», під патронатом Міністерства сім’ї молоді й спорту, комітету ВРУ з питань молоді й спорту пропонують долучитися до події, яка розрахована на підтримку української талановитої молоді.

26 березня о 18:00 у приміщенні Майстер-класу (вул.. Лаврська, 16а) відбудеться урочиста церемонія нагородження лауреатів та фіналістів Міжнародного конкурсу кращих українських творів молодих літераторів «ГРАНОСЛОВ».

Церемонія передбачає оголошення про  видання книг лауреатів та альманах фіналістів, цінних подарунків. А також – концертна програма за участі зірок (Оксана Білозір, Тарас Компаніченко, Анна Тринчер, Алла Мартинюк, Соломія) музичних та танцювальних номерів.

Сад земних насолод: концерт із Фестивалю музики Вікторії Польової

garden of joy_new1-015 березня о 17:00 Дім освіти та культури «Майстер Клас» зустрічатиме гостей на Фестивалі музики Вікторії Польової. Витонченість музичної емоції, закладеної у музиці нашої сучасниці, тонке філософське сприйняття плину життя і його краси, спонукає на початку весни поринути в особливу музику.

Перший концерт Фестивалю має назву «Сад земних насолод» і стане стартом концертної програми із циклу «Сади», який звучатиме протягом весни у Домі МК.

У програмі «Саду земних насолод»:

«Вбогість» (2012 -2016) — версія для вокального ансамблю і камерного оркестру

прем’єра «Parhelia» («Чотири сонця») (2014–2016) — для сопрано й камерного оркестру на вірші Arnold Spescha

прем’єра «Lulling the Earth» («Заколисання Землі») (2016) — камерна симфонія для вокального ансамблю, струнного оркестру й етнічних ударних на вірші Aztlanquill

Фестиваль музики Вікторії Польової: концепція і старт

Протягом 2016 року Дім МК стане головним організатором Фестивалю музики Вікторії Польової — видатної української композиторки, чия творчість упродовж останніх 20 років широко представлена у світі. У новому проекті Вікторія Польова максимально реалізовує ідею міждисциплінарних зв’язків і мовою музики та мовою перфомансу передає філософські ідеї, пов’язані з колами людського життя, краси, природи світу тощо. Кожен твір, виконаний в програмі, має метафоричну назву і в одній концертній програмі складається окреме уявлення про розвиток світу.

Ось як характеризує концепцію проекту Вікторія Польова: «Мені завжди хотілося, щоб концерт був зануренням в глибоке переживання, що змінює людину. Ще… аби моя музика звучала не окремими одиничними сплесками, а об’єднувалася у великі структури, цикли. Цей фестиваль — серія з 7-ми концертів, об’єднані ідеєю мандрів свідомості в пошуках єдності.

Образ Сімурга — птаха птаства — обрано не випадково. Сімург — це багатозначний символ, поліморф — істота, яка об’єднує в собі різні природи. Тому його часто зображують у вигляді лева з пташиною головою, з хвостом дракона, з жіночими грудьми. В інших культурах він має такі імена, як: Сенмурв, Сімаргл тощо.

Фестиваль музики Валентина Сильвестрова в Домі освіти та культури «Майстер Клас»

silvestrov_fest-01-01-0117 жовтня о 17:00 в Домі освіти та культури «Майстер Клас» (Лаврська, 16 А) стартує Фестиваль музики Валентина Сильвестрова. Подія інспірована появою унікального проекту «Багателі» (як визначає їх Валентин Сильвестров, це «музичні вірші без слів) – музичних творів на 5-ти компакт-дисках у виконанні автора. Це повне видання «багательного епосу» Валентина Сильвестрова, що побачило світ завдяки українському видавництву «Дух і Літера». Уперше 21 цикл музичних творів представлено у музичному форматі.

Завантажте і видрукуйте безплатне запрошення.

Відкриття арт-форуму «Пам’ятаю. Зима, що триває»

unnamedЗ 18 по 26 лютого в Домі культури та освіти «Майстер Клас» відбудеться арт-форум «Пам’ятаю. Зима, що триває», що присвячений революції Гідності й Героям Небесної сотні. Проект благодійний, має на меті зібрати гроші на евакуацію дітей та мирного населення із зони бойових дій.

З 18 лютого, у річницю одного із найтрагічніших днів в історії незалежності України, за ініціативи Дому освіти та культури «Майстер Клас» розпочнеться арт-форум «Пам’ятаю. Зима, що триває». Проект присвячений революції Гідності й Героям Небесної сотні, але не обмежується подіями минулої зими. На Майдані розпочалася наша боротьба за свободу визначати власне майбутнє, за оновлення України. І вона триває досі.

Арт-форум «Пам’ятаю…» продовжує ідею першого проекту «Форум Громади Києва». Це міждисциплінарна мистецько-дискусійна платформа, мета якої об’єднати небайдужих людей навколо спільної пам’ятті про Майдан і бачення майбутнього України.

Проект має благодійну ціль зібрати кошти на евакуацію мирного населення і дітей із зони бойових дій.

Захід складається із музичної, виставкової, лекційно-дискусійної, театральної, освітньої, дитячої програм і кінопоказів.

Інтерактивна вистава-перформанс «Відчувати» для дітей біженців із зони АТО

Новий драматичний театр на Печерську в Домі освіти і культури «Майстер Клас» запрошують на проект шведського творчого колективу MELO

Інтерактивна вистава-перформанс для дітей «Відчувати»

11 жовтня 2014

Початок об 11:00

Новий драматичний театр на Печерську і Дім освіти та культури «Майстер Клас» проводять інтерактивну виставу-перформанс «Відчувати» для дітей біженців із зони АТО.

Об'єднати вміст