Віталія Савченко

Віталія Савченко — біографія

Віталія Савченко, народилася 29 квітня 1970 року в місті Запоріжжя, виросла і навчалася в с. Марківці Тисменицького району Івано-Франківської області.

З 1988 року проживає в м. Івано-Франківськ.

Працювала коректором-випусковим Богородчанської районної газети "Нове життя", операторм комп"ютерного набору в Івано-Франківській міській газеті "Західний кур'єр", в приватній фірмі по проектуванню та виготовленню меблів, менеджером з продажу. 

Віталія Савченко: Це мій народ! Моя Україна!

Мій гордий, сильний духом народ. Терплячий, роботящий, співучий, щедрий, люблячий та милосердний народ, котрий не втрачає людяності не дивлячись на ні на що. Жертовний, віруючий, сильний і тому незламний. Народ велет, народ атлант, що достойний своїх славних предків. Моя Україно, ненечко-нене, нині важко тобі рідна. Кров'ю вмитая, заплакана і зажурена, тужиш гіренько за синами побитими супостатом. Б'єшся чаєчкою-голубочкою над дітьми своїми. Моя Вкраїно-матінко, понад усе на світі хочу бачити тебе щасливою та радісною. Щоб пісні лилися, а не кров, щоб цвіла ти, а не задихалася димами від пожарищ, щоб росли у тебе нові діти, а не могилоньки з хрестами.

Поезія Віталії Савченко

Народжений в громах

Народжений в громах і блискавицях,
В стрімких потоках літнього дощу,
Вогонь поповз по висохлих гіллицях
Старого дуба, що стояв віки.
Дощ не вщухав, не вщухла і пожежа,
Могутній дуб з натуги стугонів.
Гілки тріщали, як здобута вежа,
Що ворог захопив та не скорив.
Той дуб зчорнів, як одинокий велет,
Як гордий лев, самотній і сумний.
Він згадував своїх листочків шелест.
І вірити в кінець все ж не хотів.

 

Сон

Казочки від Віталії Савченко

Жадібні ведмежата

В одному лісі жило собі двоє братиків-ведмедиків. І все б нічого, та були вони страшенно жадібні. Весь час у них виникали сварки, бо не вміли вони ділитися, а ще, як їм щось подобалося, то забирали в інших звірят силою.

Ось і сьогодні такий гарний день, сонечко сяє, пташки співають, всі звірята-малята граються, а наші Ведмежатка знову чомусь лаються, мабуть, щось не поділили.

– Це я знайшов! - кричить один малюк.

– Ні, я! - кричить другий.

Деруни з грибним соусом

Рецепт від Віталії Савченко

Інгредієнти:

Для дерунів:

  • картопля (приблизно 500 гр),
  • 1 середня цибулина,
  • 1 яйце,
  • 2 ст.л. борошна,
  • сіль, перець за смаком

Для соусу:

Об'єднати вміст