Сенік Анна (Ładna Kobieta)

«УНР. Кохання» від Анни Сенік

Анна Сенік (псевдонім Ładna Kobieta) — фотограф-патріот, бо своїми роботами професійно доносить до нас життєфарби минулого, аби мали уявлення, пам’ятали, берегли, все те, що мала, має і буде мати ненька-Україна.

Народні костюми, традиції, почуття, людські стосунки - все це вміло відображено в роботах фотомайстра. Підтвердження сказаному - нова серія робіт «УНР.Кохання».

Окрім мистецької роботи, Анна Сенік веде активно й громадську. Особливо в цей нелегкий для країни час. Має неймовірну здатність водночас підтримувати тих, кому це найбільше потрібно і корисним, і цікавим.

Христос воскрес - воскресне Україна!

"Повстанський Великдень" від  неперевершеної у своїй справі Анни Сенік (Ładna Kobieta) хвилює і бентежить. Як проходила ця робота розповідає сама фотограф:

«Найбільшим моїм натхнення в цій роботі, був вітальний текст із Великодньої повстанської листівки від 3 травня 1948 р. - від друга Тигра другові Юрку. Чудові, піднесені, глибокі і натхненні слова! Цей тексти ми і використали під час створення відео про зйомки, за що дуже дякую Андрію Приймаченку». 

ХРИСТОС ВОСКРЕС - ВОСКРЕСНЕ УКРАЇНА!

Думки вголос

Так багато постів у друзів: про самопожертву мертвих, героїзм живих – так багато гарних, піднесених, добрих, глибоких, слів.

Захоплююсь думками і зверненнями людей. Ці тексти торкаються самого сердця і зазирають в душі.

У мене ж слів у ці дні бракувало. Бракує досі. Я навчилась все вміщувати в погляд, в підбадьорюючу усмішку, в роботу рук. Тільки от в сльози не вміщувала. Я за ці дні не заплакала жодного разу - не могла собі того дозволити при тих, що йшли на смерть. І мабуть оте невиплакане троха пішло мені у молоду сивину.

«УПА. Кохання» — фотовиставка на Майдані

У ці буремні дні на Майдані у Києві проходить виставка прекрасного фотохудожника, щирої українки Анни Сенік під назвою «УПА. Кохання».

Ці фото зроблені у пам'ять про тих, хто колись не долюбив, і на честь тих, хто сьогодні захищає мир, спокій і незалежність рідної держави.

Цитата:

Наші хлопці ідуть до раю архангелами.

Ładna Kobieta

Об'єднати вміст