У Володарськ-Волинському зібрали книги та іграшки для діток, які мешкають в зоні АТО

Минулої суботи засновники порталу«Жінка-Українка» разом із заслуженою артисткою України Світланою Мирводою та композитором, поетом, виконавцем Юрієм Старчеводом познайомилися з чудвим Володарськ-Волинським Житомирської області, та приєднавшись до акції «Теплі долоні», яку організувала письменниця Тетяна Винник (збір іграшок та книжок для дітей, які мешкають в зоні АТО), презентували жителям селища музично-поетичну імпрезу «Золото осені, тепло душі».

Запрошення приїхати у Володарськ-Волинський ми отримали раніше від поета, переможця «Коронація слова» в номінації «Пісенна лірика» Олексія Могиленка. Саме він і був першим, хто зустрів нас на в’їзді до райцентру і разом з місцевим краєзнавцем Ігорем Цвірою запросили в подорож у історичне минуле, де так багато всього цікавого і ще до цих днів не розгаданого. 

Особливо вразила екскурсія Кутузівським парком, який осінь так вміло позолотила, ніби чекаючи приходу гостей. Старовинний парк, закладений у XVIII ст. над високим берегом річки Ірші. Збереглися вікові дуби та залишки старовинних фортифікацій — земляних валів та ровів. У XIX ст. в центрі парку знаходився палац, який належав Михайлу Кутузову, а потім його нащадкам. 

Неймовірно цікавою була екскурсія до Музей коштовного та декоративного каміння, до колекції якого входять більш ніж 1500 зразків мінералів та гірських порід із геологічних утворень України та інших країн світу, зокрема зразки волинського бурштину з Клесівського родовища (Поліський бурштиноносний район).

Окремо хочеться згадати про наше спільне знайомство з родиною самого Олексія Могиленка – його дружиною, жінкою щирої душі, чудовою господиною Вірою, сином Богданом (старшого сина вдома не було) та донечкою Аллою, яка зарядила всіх позитивом, не тільки вдома, а й на сцені районного будинку культури. Після того, як тато прочитав свої вірші, Алла виконала написану ним для донечки пісеньку про Україну.

До речі, того дня до участі в Імпрезі приєдналися і місцеві письменники Сергій Сіваченко та Олена Гусєва, які подарували залу чудові поезії. А шанувальниця пісні з Володарськ-Волинського Неля Горбачевська подарувала глядачам свій мелодійний «Листопад». 

Щирі оплески дарував зал столичним артистам Світлані Мирводі та Юрію Старчеводу, які проспівали для них так багато хороших пісень.

 «Це був чудесний захід, просто супер! Вдячна усім за неперевершений вечір поезії і пісні», — поділилася своїм враженням журналіст Антоніна Свінціцька. 

А редактор газети «Прапор» Галина Мінялук, яка підтримала благодійну музично-поетичну імпрезу інформаційно, запросила учасників концерту до Володарск-Волинського ще. І, звичайно ж, ми пообіцяли приїхати ще. Бо знайшли за проведений у селищі день нових друзів, завдяки яким наступного дня, на адресу організатора акції «Теплі долоні» Тетяни Винник, відправлено посилки з дитячими книгами та іграшками.

Більше фото: https://www.facebook.com

Юрій і Тетяна Пероганичі