Відбулася восьма церемонія нагородження Всеукраїнської Премії Жінка III тисячоліття

Організатори Всеукраїнської Премії «Жінка ІІІ тисчоліття» вкотре доводять, що жіноча «слабкість» здатна перевернути гори і здійснити неможливе! Сильні, самодостатні, талановиті, професійно і соціально утверджені, реалізовані в творчому покликанні, роботі і родині. Отакі вони - жінки ІІІ тисячоліття. А особливо - цьогорічні переможниці! 

21 листопада 2015 в Київському Національному академічному театрі оперети відбулася восьма церемонія нагородження Всеукраїнської Премії Жінка III тисячоліття.

Щороку Премією нагороджуються жінки, які гармонійно поєднують успіхи в особистому і професійному житті, прагнуть виконувати не тільки свої щоденні обов'язки, а й брати участь у суспільних заходах, займатися благодійною діяльністю, мають особисті досягнення в науці, мистецтві, спорті або будь-яких інших сферах.

Протягом 7-ми років вже було визначено та нагороджено кращих представниць жінок, серед яких Кіра Муратова, Ада Роговцева, Катерина Амосова, Елла Лібанова, Герої України Тетяна Корост і Ніна Матвієнко, народні артистки України Наталя Сумська і Валентина Степова, кінорежисер Оксана Байрак, спортсменки Анна Безсонова та Лілія Подкопаєва, телеведучі Алла Мазур і Тетяна Даниленко, керівники відомих підприємств, благодійниці, представниці бізнесу, культури, медицини, засобів масової інформації та спорту.

Цього року Церемонія вшановувала жінок-волонтерів, учасниць АТО, всіх тих, які своєю благодійною діяльністю і патріотичної громадської позицією підтримують і допомагають встановленню миру в країні.

Перша жінка, чиє прізвище прозвучало зі сцени - Надія Савченко! А далі - меценатки, волонтерки, бізнес-леді-благодійниці, творчі особистості, котрі підтримують армію, поранених, дітей-переселенців. Хвилиною мовчання вшанували полеглих в АТО і на Майдані.

- Чи не кожна друга лауреатка говорила зі сцени: «...І мій чоловік/син був/перебуває в АТО". І зала дякувала оваціями! Авжеж, вшановували жінку. Але не просто, як берегиню чи окрасу життя, а - в контексті подій в Україні, в контексті незамінної ролі жінки, як рушійної сили. Хтось зі сцени сказав: «Держава забуває заохочувати "простих" людей. Добре, що це робить "Жінка ІІІ тисячоліття". Ви теж - волонтери», - ділиться враженнями про Церемонію письменниця, волонтерка, громадська діячка Оксана Радушинська.

Свою статуетку Оксана отримала ще в 2009 році. Під час цьогорічного заходу вона зі сцени подарувала залу свою нову поезію, присвячену воїнам АТО. До речі, багато наших захисників були присутніми в глядацькій залі.

Засновники Премії  - Марина Литвин і Лідія Лісімова. На їх адресу зі сцени пролунало того дня не мало щирих слів вдячності. 

Приємно також  відзначити, що серед нагороджених цього року дует патріоток і прекрасних виконавиць Галі та Лесі Тельнюк, багато інших представниць української культури та мистецтва.

Незмінні ведучі церемонії - Василь Ілащук та Олексій Богданович.

Більше фото: https://www.facebook.com

Фото Петра Радушинського