Тельнюк: Сестри

1000 компакт-дисків #ПісніВійни волонтери подарували Українській армії

До Дня Захисника України унікальний альбом сучасної фронтової пісні потрапить у військові частини передовсім на сході країні, а також на передову

Побачив світ альбом сучасної фронтової пісні #ПісніВійни. Компакт-диск об’єднав 15 композицій, написаних воїнами АТО під впливом пережитого на війні на сході України. Усі ці пісні в рамках соціально-мистецького проекту #ПісніВійни були записані на професійній студії в унікальних дуетах бійців-авторів та відомих українських артистів.

Перші 1000 примірників диску учасники проекту – доброволець і бард Олекса Бик та лідер гурту «Тінь Сонця» Сергій Василюк – передали у Києві представникам Генерального штабу Збройних Сил України. І вже до Дня Захисника України, до 14 жовтня, #ПісніВійни потраплять у сотні військових частин передовсім на сході країни, а також на передову.  

Святкова програма до Дня Незалежності

23 серпня 2017 • 20:00 • Подвір'я Музею Івана Гончара (Лаврська, 19) • Вхід вільний

До Дня Незалежності України в Музеї Івана Гончара відбудеться святкова програма "DE LIBERTATE" - музичне дійство з філософською концепцією пошуку сенсу свободи через поезію та спів. Шляхетна та інтелектуальна українська музика прозвучить у виконанні двох легендарних гуртів: Сестер Тельнюк та Хореї Козацької. Тексти Григорія Сковороди, Лесі Українки, Тараса Шевченка, Олександра Олеся, Василя Симоненка, Василя Стуса, Євгена Сверстюка, Оксани Забужко у різножанровому музичному обрамленні стануть присвятою та подякою для країни та для її захисників, які душею й тілом, мечем та словом виборювали і продовжують виборювати українську свободу.

Відбулася восьма церемонія нагородження Всеукраїнської Премії Жінка III тисячоліття

Організатори Всеукраїнської Премії «Жінка ІІІ тисчоліття» вкотре доводять, що жіноча «слабкість» здатна перевернути гори і здійснити неможливе! Сильні, самодостатні, талановиті, професійно і соціально утверджені, реалізовані в творчому покликанні, роботі і родині. Отакі вони - жінки ІІІ тисячоліття. А особливо - цьогорічні переможниці! 

21 листопада 2015 в Київському Національному академічному театрі оперети відбулася восьма церемонія нагородження Всеукраїнської Премії Жінка III тисячоліття.

Щороку Премією нагороджуються жінки, які гармонійно поєднують успіхи в особистому і професійному житті, прагнуть виконувати не тільки свої щоденні обов'язки, а й брати участь у суспільних заходах, займатися благодійною діяльністю, мають особисті досягнення в науці, мистецтві, спорті або будь-яких інших сферах.

Листи з Майдану

У виконанні сестер Тельнюк (на 5:25 хвилині) звучить поезія Анни Багряної.

Golden Gate Production Studio
Фільм Льва Карпова та Олеся Чернюка

Сестри ТЕЛЬНЮК - Ображайся на мене, як хочеш... 1995

Відеоряд відзнято у 1995 році Першим каналом українського телебачення... Історія!

Слова: Василь Симоненко
Музика: Леся Тельнюк
Виконують Тельнюк: сестри

 

Цикл радіопередач за матеріалами диска «Світло моєї душі», передача 1

Журналістка Хмельницького радіо Раїса Токар розпочала цикл радіопередач за  матеріалами звукового диска «Світло моєї душі»

Перша передача вийшла в понеділок 9 грудня 2014 

Прем'єра вистави, якої Київ давно не бачив

Фрагмент вистави "Повертайся живим"

Прем’єра містерії сучасності "Повертайся живим", що присвячується Революції Гідності, спільний мистецький проект Київського муніципального академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва з дуетом "Тельнюк: сестри" на вірші Тараса Шевченка, Лесі Українки, Станіслава Тельнюка, Оксани Забужко на музику Лесі Тельнюк.

У Центрі Курбаса відбудеться вечір пам’яті Василя Стуса

2 листопада, в неділю, буде вечір пам’яті Василя Стуса «За межею» за участі гурту «Тельнюк: Сестри» та студентів-філологів НаУКМА. Також цього вечора буде прем’єра фільму «Палімпсест».

Заходи розпочнуться о 16 годині у Національному Центрі Театрального мистецтва імені Леся Курбаса  (м., Київ, вул. Володимирська, 23в).

Програма вечора:

- виступ Сестер Галі та Лесі Тельнюк;
- вірші Василя Стуса читають студенти-філологи НаУКМА:
Альона Вишницька, Анна Воробйова, Катерина Капра, Марія Ковальчук, Оксана Лебедівна, Єлена Ручкіна;
- прем’єра фільму «Палімпсест».

Проект Театру ім. М.Заньковецької та Сестер Тельнюк зібрав 55 тисяч гривень для потреб війська

У Львіському національному театрі ім. М. Заньковецької відбулась благодійна вистава «У.Б.Н. (Український буржуазний націоналіст)» на користь українських військових.
Загалом, під час акції зібрано 55 000 грн. Гроші були перераховані на рахунок організації Місія «Центр Військового Капеланства» Української Греко-Католицької Церкви та підуть на потреби 24-ї окремої Залізної механізованої бригади, а також 2-ї бригади 3-го батальйону територіальної оборони Львівщини "Воля".
Нагадаємо, показ вистави був 6 жовтня.

Відбувся ф'южн-концерт «Крок назустріч»

У концертному залі Будинку звукозапису Національної радіокомпанії України в рамках XXV Міжнародного фестивалю "Київ Музик Фест - 2014" 5 жовтня  відбувся ф'южн-концерт «Крок назустріч».

У програмі - синтез народної, класичної та сучасної музики у стилях джаз, рок, фолк, класік. 

Композитори -  Іван Тараненко, Леся Тельнюк та ін.

Солісти: Ніна Матвієнко, сестри Тельнюк, Ілларія.

І біль, і сльози, і любов...

28 вересня в концертній залі Українського дому відбулася зустріч-єднання родин «Небесної сотні», активних учасників Революції гідності, поранених, родин загиблих в боях на Сході.

Це було неймовірне зібрання тих, кого об’єднали і біль, і сльози, і любов, хто знає, що таке втрачати рідних, близьких людей, і робить все для того, аби таких втрат на нашій землі було якомога менше. Адже ріки крові українських патріотів, які взяли початок від Майдану проливаються на Сході країни і дотепер. Не втихають вдовині, материнські сльози. А в залі під час виступів очевидців подій плакали всі: і жінки, і чоловіки.

Звучала молитва за убієнними, гімн України, підхоплені залом.

Об'єднати вміст