Напередодні Нового року поети та співаки зібралися у Публічній бібліотеці імені Лесі Українки

"Напередодні Нового року" зібралися друзі-українські митці Іванна Стеф'юк (Чернівці), Юлія Качула (Крим), Олександр Козинець, Тетяна Череп-Пероганич, Ігор Двигало (Київ) в Публічній бібілотеці імені Лесі УКраїнки, м. Київ і провели разом чудовий вечір.

Звітувалися про рік прожитий, ділилися очікуваннями на рік новий, жартували, сміялися, читали поезію, співали пісні, танцювали, смакували мандаринками і цукерками, зізнавалися (так-так!!!) один одному в любові. Бо саме це почуття допомогає нам творити дива, надихає на творчість, дає сили для руху вперед.

Чудово модерував захід Олександр Козинець. Завдяки йому учасники заходу відкривали свої закапелки душі перед глядачем і ділилися сокровенним.

зі смачним тортом і такою ж смачною, із пахощами малинового чаю, поезією приєдналася до творчого гурту поетеса Вікторія Шевель. З Ігорем Двигалом дуетом виконав пісні поет, репер Міха Невідомський

З побажаннями щастя, миру і добра звернулася до всіх присутніх директор бібліотеки Ольга Романюк.

А ще на святі були мандаринки, бенгальські вогники серпантин і шампанське. Одним словом, здорово зустрічатися перед новим роком, адже це чудова нагода домовитися про нові зустрічі вже в 2018-му!

Фото: Віктор Сіонський 

Більше фото: https://www.facebook.com/pg/