Стебелєв Андрій

Вінницький літературний Пегас вкотре залишився без підкови

У минулі вихідні, бажаючі отримати «Підкову Пегаса – 2015», з’їхалися до Вінниці з усіх регіонів України та країн близького зарубіжжя.

Розпочався фестиваль у суботу з легкої руки одного з його співорганізаторів, письменника Андрія Стебелєва. Саме він запросив поетів та бардів до слова і майстерно провів презентацію мистецького проекту  в стінах Вінницького будинку поета.Цього суботнього дня всі бажаючі також мали можливість виступити зі своїми творами в рамках поезоконцерту «Україна ЄДИНА» та турніру поетів «УНІВЕРБАТЛ», який дуже вміло промодерував ще один з організаторів фесту Леонід Борозєнцев.

Пегас помчить по Середньому Побужжю

Стартує вже восьмий щорічний Всеукраїнський фестиваль поезії на Поділлі «Підкова Пегаса». Вінниця – столиця цього славетного краю. Незмінним двигуном фестин є команда ентузіастів з поетичної групи «Лірики Т» та громадської ініціативи «Вінницький Дім поета». 18 липня 2015 р. у Місті над Бугом пройдуть установчі поетичні читання, тобто знайомство учасників, а також справжній турнір за олімпійською системою з визначенням глядачами поета-переможця з народу.

Об'єднати вміст