Невський Віктор

І в вас, і в нас хай буде гаразд!

День Конституції України в територіальному центрі ветеранів м. Дніпропетровська

Червень 2015 року був місяцем, насиченим заходами, проведеними в територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Бабушкінської районної у місті Дніпропетровську ради: концертні програми до Дня Святої Трійці, до Дня іменинників травня, до Дня захисту дітей і Дня молоді, до Дня пам’яті жертв фашизму, творчі зустрічі з поетом Віктором Ковриженком (Невським), ветераном і творчою особистістю Елеонором Штайнцем  та композитором Оленою Попцовою-Ломакіною.

І дуже важливу дату в теперішні жахливі часи війни на Сході України – День Конституції України –   відзначили днями ветерани терцентру. 

«З нами Бог і український стяг!»

Благодійна творча зустріч з поетом Віктором Невським в територіальному центрі ветеранів м. Дніпропетровська

Ветерани територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Бабушкінської районної у місті Дніпропетровську ради вже більше року чекали на творчу зустріч з поетом, членом Конгресу літераторів України, лауреатом міжнародних літературних премій, членом редколегії міжнародного літературного альманаху «Форум» Віктором Невським. Нарешті, опісля перемоги над тяжкою хворобою, 4 червня 2015 р. Віктор Невський зустрівся в терцентрі зі своїми друзями-прихильниками та новими потенційними шанувальниками.

Об'єднати вміст