Фалькова Валентина

Живи на благо Батьківщини й неси стяг Кобзаревої надії!

22.08.16 День Незалежності (87)Святкування Дня Державного прапора і Дня Незалежності в територіальному центрі ветеранів

22 серпня 2016 р. ветерани територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Шевченківської районної у місті Дніпропетровську ради відзначили свято Національного прапора і Дня Незалежності України.

Свято розпочала директор терцентру Наталія Володимирівна Біневська, яка наголосила, що українці – миролюбний народ, який ніколи не нападав на жодну країну світу і тому ми переможемо агресора і зараз, бо наша нація – волелюбна, справедлива і незнищенна. Віршовані рядки, прочитані Н.В.Біневською, – як підтвердження її слів:

На зламi двох тисячолiть
Складнi часи, буремнi роки...
Та в чистiм небi нам горить
У добрий час зоря висока.
Як навеснi будує птах
Своє гнiздо, щоб в ньому жити,
Будуймо села i мiста,
Щоб усміхались нашi дiти.
Державнiсть – не пустi слова,
То я i ти, то нашi долi...
Хто щедро поле засiва,
Тому земля воздасть любов`ю.
Будуймо України храм,
Щоб вiд Полiсся i до Криму,
На схiд i захiд вiд Днiпра,
Була щасливою Країна!

Виконується вперше

31.01.16 ЦМБ Виконується вперше КомпозиториВсупереч зимовим негодам і сезонним нездужанням на початку 2016 року в Центральній міській бібліотеці (м. Дніпропетровськ, Україна) відбувся щорічний празник – концерт вокальної та інструментальної музики «Виконується вперше» Асоціації композиторів Дніпропетровського обласного відділення Національної всеукраїнської музичної спілки (АК ДОО НВМС). Свято провела керівник АК ДОО НВМС – Лілія Бігеєва.

Прилети до нас, птице щастя!

28.09.15 Птица Счастья дет.муз.театра Надежда (134)Благодійна творча зустріч з авторським дитячим музичним театром «Надія» ДДМШ №3 і Будинку вчених м. Дніпропетровська.  Спектакль «Птиця Щастя»

Напередодні декади свят до Дня людини поважного віку, 28 вересня 2015 р., ветеранів територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Бабушкінської районної у місті Дніпропетровську ради за багатолітньою традицією привітала Відмінник культури України, член Асоціації композиторів Національної всеукраїнської музичної спілки, музичний керівник, композитор, сценарист, режисер-постановник спектаклів авторського дитячого музичного театру «Надія» Дніпропетровської дитячої музичної школи №3 та Будинку вчених м. Дніпропетровська Валентина Миколаївна Фалькова зі спектаклем «Птиця Щастя» за мотивами однойменної казки Моріса Метерлінка.

«Душа у музиці і слові»

Благодійна творча зустріч з поетесою і композитором Оленою Швець-Васіною з нагоди ювілею та із заст. директора О.М. Дяченко з нагоди знакової дати народження в територіальному центрі ветеранів м. Дніпропетровська

Творча зустріч з нагоди ювілею (27 серпня 2015 р.) з поетесою і композитором, членом Конгресу літераторів України, лауреатом міжнародних літературних премій, членом редколегії міжнародного літературного альманаху «Форум» і Асоціації композиторів дніпропетровського обласного відділення НВМС Оленою Швець-Васіною  – завжди свято для ветеранів територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Бабушкінської районної у місті Дніпропетровську ради. Олена Іванівна – культорганізатор терцентру вже більше 10-ти років, музичний керівник ансамблю «Рябинушка», дуетів «ВерОл», «ЕлЗі», «ОЛень», «ЯнКа», «АнКа» та ін.

«З нами Бог і український стяг!»

Благодійна творча зустріч з поетом Віктором Невським в територіальному центрі ветеранів м. Дніпропетровська

Ветерани територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Бабушкінської районної у місті Дніпропетровську ради вже більше року чекали на творчу зустріч з поетом, членом Конгресу літераторів України, лауреатом міжнародних літературних премій, членом редколегії міжнародного літературного альманаху «Форум» Віктором Невським. Нарешті, опісля перемоги над тяжкою хворобою, 4 червня 2015 р. Віктор Невський зустрівся в терцентрі зі своїми друзями-прихильниками та новими потенційними шанувальниками.

Валентина Фалькова: для мене це і є щастя, якщо мої вихованці мене зрозуміли!

Вже котрий рік поспіль, напередодні Міжнародного Дня захисту дітей, Дніпропетровський міський Будинок вчених нагадує справжній вулик. Туди-сюди сновигають заклопотані діти в чудернацьких театральних костюмах, звучать та різко обриваються ноти, музичні фрази, спів...

У холі скупчились і тихо перемовляються дорослі з величезними букетами квітів – це схвильовані батьки й гості. Батьки й нервово отирають піт з чола і намагаються побачити саме свого сина чи доньку, а гості тихо перемовляються, здивовані дивовижно казковою атмосферою.

Що ж має відбутися у солідних і завжди затишних стінах цього невеличкого будинку?

Презентація альманаху «Форум» №10 Конгресу літераторів України

19 грудня 2014 р., в день Св. Миколи, у відділі мистецтв дніпропетровської Центральної міської бібліотеки (ЦГБ) відбулася Презентація ювілейно-го десятого числа міжнародного літературного альманаху «Форум».

Відкрив її шеф-редактор альманаху «Форум», член Дніпропетровської обласної організації Всеукраїнської творчої спілки «Конгрес літераторів України» (ДОО ВТС КЛУ) і Національної спілки письменників України (НСПУ) Олександр Кутняк, який розповів, що за п'ять років в альманасі опубліковані твори 130 авторів з різних країн світу і багатьох регіонів Украї-ни,  що труднощі видання долаються завдяки ентузіазму і працьовитості ред-колегії. Він подякував авторів за доброзичливу і тривалу співпрацю з альма-нахом і вручив ювілейний номер співробітницям відділу мистецтв ЦГБ.

Духовна тотальність

до 65-річчя Асоціації композиторів Дніпропетровської обласної організації Національної всеукраїнської музичної спілки (ДОО НВМС)

Без музики не може прожити жодна людина на Землі, навіть рослини і тварини ростуть швидше під час мелодійної музики. Якщо Ви – постійний відвідувач музичних заходів, то вже почули аромат першого дотику до чудесного мистецтва звуків, а потім, можливо, й самі станете музикантом, співаком чи композитором. Дехто захопиться серйозною музикою, а хто легкою, естрадною, джазовою музикою. А хтось захоче взнати, як дружить Слово, Музика і Палітра барв.

Саме таке свято нещодавно пройшло в нашому місті – 65-річчя Асоціації композиторів ДОО НВМС, яке розпочалось 27 жовтня 2014 р. у дніпропетровському Будинку вчених Презентацією нотної збірки члена НВМС Валентини Фалькової «Романси Срібного століття». Потім твори композиторів Асоціації для дітей і юнацтва пролунали в Дніпропетровській дитячій музичній школі (ДДМШ) № 2; 29 листопада композитори відкрили свої музичні серця ветеранам міста в Палаці студентів. 

Творчий вечір поета Віктора Невського

На початку червня в територіальному центрі ветеранів Бабушкінського району м. Дніпропетровська відбувся творчий вечір поета, члена Конгресу літераторів України (КЛУ), лауреата міжнародних літературних премій Віктора Яковича Ковриженко (Невського) з нагоди його 83-річчя.

За плечима поета багаторічний шлях випробувань долі: він – дитина блокадного Ленінграду, вихованець декількох дитячих будинків для сиротинців, офіцер-підводник Північного флоту, головний конструктор проектного інституту.

Об'єднати вміст