Міхалевський Віталій

Імпреза по-самчиківськи-2017

...Коли народні традиції та обряди переплітаються з сучасним мистецтвом. Коли звучить голос бандури, читають реп і співають власних пісень під гітару. Коли народні артисти виступають на одному майданчику з юними початківцями. Коли за сцену править ґанок панського мастку, а зала — зелена галявина, де можна і посидіти у кріслах, і полежати на траві чи постояти у затінку дерев.

Творчий вечір відомого подільського поета з присмаком Божоле

12366195_149331175434873_4073037744820764556_nЛітературний творчий вечір «Присмак Божоле» відомого подільського поета, члена НСПУ Віталія Міхалевського, що відбувся 19.11. 2015 р. у монотеатрі «КУТ», запам’ятався прекрасною поезією та гарною атмосферою…

Поет Міхалевський зі сцени читав свої поезії… Щиро, сердечно…

Так, що чіпляло за душу, сколихуючи в ній, можливо уже й призабуті, найкращі почуття, що несли слухачів то в юну весну, то в спіле, гаряче літо, то в щедру, співучу осінь… Гарно!.. Майстерно!.. Талановито!.. 

Віталій Міхалевський — поет

Віталій Цезарійович Міхалевський народився 3 листопада 1961р в с.Подільське Кам’янець-Подільського району на Хмельниччині. Закінчив математичний факультет Чернівецького державного університету. З 1986р проживає у місті Хмельницькому.

Двадцять шість років працював в в галузі зв’язку у сфері інформаційних технологій (нині «Укртелеком»).

Кандидат фізико-математичних наук. Доцент Хмельницького національного університету.

Твоє цілуючи ім'я

Саме так  тепло, по-чоловічому щиро назвав свій творчий вечір хмельницький поет Віталій Міхалевський, приурочивши його  до свята закоханих. Отож, ніхто з глядачів, котрі завітали до обласного науково-методичного центру культури і мистецтв, не відчули нестачі інтимної лірики, чи ліричних пісень, зокрема й авторства поета. 

Ведучою свята виступила письменниця, поетеса Оксана Радушинська.

Кохання - це те, що лікує людські душі в усі часи, за будь-яких обставин. Серця пустіють, коли воно зникає, і оживають при кожній його появі - в погляді, в дотику, в поезії…

Об'єднати вміст